01 Temmuz 2017

Aras Kargo Hasar Tutanağı Tutmuyor,Şikayetçiyim

Kaybolduğunu düşünmeye başladığımız 06.06.2017 gönderim tarihli kargomuz uzun uğraşlar sonucu elimize ulaştı. Fakat ürün ambalajının hasar görmüş olduğunu fark ederek kutuyu açtığımda üründeki hasarı da görüp tutanak tutulmasını istedim, zaten tamire giden bir üründü karşı taraf yapmış olabilir diyerek bir savunmaya geçtiler. Kargoya hiçbir şekilde ulaşamama gerekçemizi karşı tarafın ürünü teslim almaması olarak gösteren (bu durumda kargonun iadesinin yine şehir içi olduğundan 1 iş günü olacağı web sitelerinde hesaplandığı halde) Aras Kargo Balçova şubesi müdürünün (telefonda ismini bile verme tenezzülünde bulunmadı) ve kurye personel Ö** beyin ürünü karşı taraf tamir ederken kırmış olabilir gibi bir tahminle tutanak tutmaktan kaçınmaları oldukça garip. Bununla birlikte şube müdürü ve kurye personelin oldukça lakayıt ve kaba tavrı içler acısı!

White 261 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Temmuz 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • White30 Haziran 2017

    Ayrıca Şube müdürünün kargoyu alan arkadaş işten çıktığı için hesap soramıyoruz maalesef diye yaptığı açıklamasına kargoyu alan arkadaş ile getiren arkadaş aynı kişi elimde teslim tutanağı var getirenin de ismini biliyorum dediğimde konuyu değiştirip aynı savunmayı ikinci kez şubedeki arkadaş olarak yapmış olması sadece bir geçiştirme tekniği ve büyük saygısızlık. Tutanak tutmaktan çekinen Kurye Ömer Karataşın da bu ısrarımdan sıkılıp 'nereye şikayet edeceksen et benim de ismimi ver yeter ki kurtulayım senden' şeklindeki cümlesi oldukça kaba. Kargomuzun yaklaşık bir aydır bulunamamasından ve bulunduğunda oluşmuş olan hasardan dolayı yeterince mağdur durumdayken ve haklı olarak hesabını soruyorken çözülemeyen durum ve verilemeyen cevaplar ile böyle kaba tavırlarla karşılaşmak gerçekten üzücü!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön