18 Eylül 2017
Yorum Yap
#9473676

Aras Kargo Haksızlık Yapanları Ortaya Çıkarmıyor!

İsmini O** G*** olarak bildiğim KOBİ destek adı altında dosya göndererek benden 790 TL tahsil ettiler. Kişiyi savcılığa vermek adına, Aras Kargo'da bulunan adres ya da bilgilerini istediğim de bana gönderilen kargonun iade edildiğini söylediler. Ancak ben kargoyu teslim aldım ve teslim alırken de 790 TL ödeme yaparak imzaladım.


Bugün savcılığa suç duyurusunda bulunsam kargo firması sorumluluğu kabul etmemek adına kargo iade edilmiştir diyecektir. Diyelim ki kargo iade edildi o zaman benim ödediğim 790 TL nerede? Aras Kargo firması ile görüşmelerimin ses kaydı mevcuttur. Aras Kargo Firması haksızlık yapanları ortaya çıkarmak ile sorumludur. Bu konu ile alakadar olunmadığı takdirde ayrıca Aras Kargo firması adına suç duyurunda bulunacağıma, ayrıca ses kayıtlarını internet üzerinden paylaşacağımı bilmelerini isterim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ahmet Ahmet 257 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Eylül 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler