16 Mart
#11724645

Aras Kargo Güzeloba Antalya Şubesi Personelinden Şikayetçiyim!

Bugün Antalya Güzeloba Aras Kargo şubesine gittim. Modem teslim edecektim. Şubedeki kadın görevli: "Bu böyle gönderilmez, kutuya koymanız gerekir" dedi. "Nereden bulacağız" dedim. Duvardaki raftaki kutuları göstererek "oradan al" dedi. Gittim kutuyu aldım "bu büyük" dedi. Küçüğünü aldım. "O 3.5 TL" dedi. Sonra diğer görevli geldi 5 TL olduğunu söyledi. Fatura istedim ve bunun üzerine tartıştık. Fatura veremeyiz, bunu karşıdan tahsil ediyoruz önce dedi. sonra siz vereceksiniz dedi. Ben böyle bir şey görmedim. Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

Recep Recep 651 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları