Toplam çözüm sayısı
..
Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Derya'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Aras Kargo Güzel Oba Şube Teslim Etmedi

302görüntüleme
Derya
Derya 21 Ocak 18:19

Aras Kargo Antalya Güzeloba şube 1657479915192 sürekli çalışmış olduğum firma olarak güzel oba şubesi ve gönderici firma arasında mekik dokuyorum dün gün içerisinde şubeye ulaşamadığımdan çağrı merkezlerini arayarak kargonun dağıtımda olduğu bilgisini almış olmama rağmen, kargo teslim edilmedi.

Gönderici firmada adres bilgim doğru bilgisini aldım ve bugün saat 18 e kadar teslimat için hem şubeye, hem çağrı merkezine hem firmaya ulaşarak, kargoyu sordum ve şu an aldığım cevap çağrı merkezinden adresiniz yetersiz olduğu için, teslim edilmemiş ya, burada firma ya da şube iletişimde bir sıkıntı var, firma bilgilerimi doğruluyor. Çünkü 3 yıla yakın bu firma ile çalışıyorum ya da şube de sıkıntı var. Kargomu her zaman bu bölgeye çalışan arkadaşı arayarak da sordum. Normalde her zaman normal süreçte alırım kargomu, şu anda Aras Kargo çağrı merkezinden şikayetçiyim. Doğru bilgi vermedikleri için insanlara saf muamelesi yaptıkları için firma ya şikayetim bildirdim.

Şube şu an telefonunun açmıyor. Evet pandemi süreci kargo yoğunsa yoğun desinler. Adres doğru olduğu halde adres yetersiz teslimat yapılmadı ne demek? Teslimat bekleyeceğim diye dışarı çıkıp yapmam gereken lerim aksadı bu ne alakasız bilgi paylaşımıdır. Kargo peşinde 2 gündür koşuyoruz. Lütfen ilgili şube ve firma arasındaki iletişim ve çağrı merkezi elemanlarının yanlış bilgi aktarmasına sinirliyim. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Şu an firmada mesaisi bitti, şubede cevap vermiyor. Mesaisi bitti. İlk kez yanlış bilgi adres bilgisi diyerek, kargomu alamadığım için sinirliyim. Gereğinin yapılması ve tarafıma cevap verilmesini rica ediyorum.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo22 Ocak 09:24

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Derya
Derya22 Ocak 12:59

Hala teslim alamıyorum şube açmıyor bu nasıl iştir hala telim alamadığım gibi şube açmıyor bugün cuma bu ürün teslim almam gerekiyor

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler