26 Nisan
#11893001

Aras Kargo Güvensizliği.

Nişantaşiabiyeci.com adresinden sipariş ettiğim bir elbiseyi beklerken Aras Kargo aracılığıyla kapıma gelen paketin içinden saçma sapan benim siparişimle alakasız bir elbise çıktı. Kapıda ödeme şeklinde siparişimi vermiştim ürüne bakıp alabilirim diye ama Aras Kargo şirketinden gelen görevli paketi açmadan alabileceğim yönünde ısrarcı davrandı ve ben açamadan ödememi yaptım. Messe İnşaat Yapı Malzemeleri Taşımacılık tarafından gönderilmiş ürün.


Üzerinde hiçbir iletişim numarası fatura bilgiye dair aklınıza ne gelirse hiçbir bilgi yoktu yani. Aras Kargo bu kadar ilgisiz çalışma. İnsanlar size nas güvensin içinde ne olduğu belli olmayan ürünleri kapımıza getiriyorsunuz ve açmadan almamız yönünde mecbur bırakıyorsunuz.


Fakat siz karşı taraftan kargoyu alırken sağlam bilgi kaynağı olmadan ürünleri kapımıza gönderiyorsunuz. Size güvenerek bizler mağdur oluyoruz. Ben bir adrese ürün gönderirken T.C. Numarama kadar alıyor başka firmalar. Siz neden bu kadar sorumsuz çalışıyorsunuz. Size olan güvenim sıfır. Ben istediğim anda karşı firmaya ulaşamıyorsam bu sizin sorumsuzluğunuzdan kaynaklanıyordur. Kendinize çeki düzen insanlara güvence verin.

Dilek Dilek 799 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler