15 Mayıs 2015

Aras Kargo Günlerdir Beklediğim Kargo Getirilmiyor!

Siparişimi verirken 2 kez dağıtıma çıkarma garanti şartını gördüğüm için tercih ettiğim halde 1. sefer evde olmama rağmen getirildi denen kargom getirilmedi, mesaj atılarak şubeden almam için şubenin telefonu yollandı.

Çark şubesinin telefonlarını defalarca aramama rağmen hiç biri açılmadı, müşteri hizmetleriyle görüşmem sonrasında 2. defa getirilemeyeceği söylendi ve internet sitesinde benim şubeden alacağımı söylediğim yönünde asılsız beyanda bulundular ısrarla müşteri hizmetleriyle görüşmelerime rağmen şimdi de yoğunluk olmadığı takdirde getirileceği yoksa getirilmeyeceği söyleniyor. Günlerdir beklediğim kargoyu alamadığım ve bu şekilde mağdur edildiğim için şikayetçiyim.

Onur 155 Okunma

Cevaplar

  • Onur18 Mayıs 2015

    Tam 1 haftadır jh930246 No.lu kargomu beklememe rağmen hala ne şubeden ne de çağrı merkezinden bir haber yok ve hala şubeye ulaşamıyorum. Sakarya Çark şubesinin 3 ayrı telefon numarası olması ve defalarca her birini aramama rağmen 1 i sürekli meşgul diğerleri de açılmıyor, şube ve çağrı merkezinin müşterilerle ilgilenme şekli hiçbir kuruluşta olmaması gereken düşük standartlarda, çözüme yönelik, müşteri memnuniyetine odaklı değil kendi çıkarlarına çalışıyorlar, çağrı merkezinin telefonu yarıda kapaması ve geri dönmemesi buna sadece bir örnek. Onun haricinde kargonun evime en uzak şubeye gitmiş olması da ayrı bir konu. Bir daha Aras Kargo mu asla! Tüm görüşmelerimi kendimde kayıt altına aldığım için bu olayı burada bırakmayacağım ve tüketici haklarına da başvuracağım. İnsanları bu şekilde mağdur etmeye hakkınız yok, hem para verip hem bu kadar sıkıntı çekmek trajikomik bir durum. Bu yazıyı okuyanlarda bunu dikkate alıp kargo şirketini seçmelerini öneriyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön