31 Mart 2016

Aras Kargo Günlerce Gelmeyen Paket!

Aras Kargo ile gelecek paketim günlerce gelmedi. Bildirilen adreste olmama rağmen gelen giden olmadı ve her gün saat 17:55' te tarafıma mesaj gönderildi. Adreste sizi bulamadık bizimle iletişime geçin diye. Telefonu aradığımda meşgule alındı. Kesin getirmeyecekler dedim ve şubeye gidip ödememi yapıp paketimi aldım.


Birkaç saat sonra *****2520 no.lu telefondan bir çalışan arayıp "paketini hala almamışsın paranı ödememişsin" deyip kaba bir şekilde beni azarladı. Ben parayı ödedim paketi de aldım dediğimde "ne kadar ödedin hepsini ödedin mi "diye kaba konuşmaya devam etti. Ödediğim miktarı söyleyince telefonu yüzüme kapattı. Aras Kargo çalışanlarından bir dayak yemediğim kaldı. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

Esra 80 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Mart 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön