17 Mart
#11725325

Aras Kargo Görevli Seçmeyi Öğrenememiş!

Aras Kargo Kahramanmaraş Dondurma şubesi görevlileri özellikle kaba ve müşteri memnuniyetini gözetmeyen kişilerden kurulmuş gibi. Zaten geciktirdikleri üç kargomu evde bulunamadığından şubeden almak için kayıt verdi fakat yine dağıtıma çıkmış. Kuryeyi aradım yer belirtmedi benimle uğaşamayacağını söyledi. Bende ısrarla aradım ve adreste bulunmadığımı kendisinden paketleri alacağımı söyledim. Kurye anlaşılmaz şekilde birkaç adres oyaladıktan sonra görüştük ve paketleri alabildim. Şikayetçiyim. Kuryenin eğitimi zayıf herhalde görevini bilmiyor. Uyarılmasını istiyorum. Bir daha da asla Aras Kargo ile iş yapmayacağım.

Mehmet Mehmet 309 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet20 Mart

    Bir defa aranmışım. Görüşemediğimizi müşteri hizmetlerini aradım bilgi verdim. Görevli çözüm masamıza bilgi verilmek üzere kayıt oluşturdum dedi fakat tekrar aranmadım. Sizin çözümünüz bu mu?

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları