28 Eylül 2016

Aras Kargo Gönderilmeyen Kargom

22 Eylül 2016 tarihinde Kocaeli İzmit şubesine verdiğim kargom bugün ayın 27'sı olmasına rağmen hala alıcıma ulaşmadı. Kargom hala gönderime çıkmamış. Konuyla alakalı ilgili kişilerle konuştuğumda kargomun nerede olduğundan haberlerinin olmadığını konuyla ilgili geri dönüş yapılacağını söyledikleri halde iki gündür hiçbir geri dönüş yapılmadığı gibi telefonlarıma da bakılmıyor. 1 ekim'de alıcı ya ulaşmadığı takdirde kargodaki ürünün parasını alıcıya ödemek zorundayım. Kargo benim zararımı karşılayacak mı çok merak ediyorum.

Esra 59 Okunma

Cevaplar

  • Esra30 Eylül 2016

    22 Eylül'de İzmit'ten Ankara'ya gönderilmesi için verdiğim kargom hala müşterimin eline ulaşmadı. Konuyla ilgili bir sürü şikayette bulunmama rağmen soruna hiçbir çözüm getirilmedi. Kargomun kaybolduğunu söylediler. Bugün müşterinin parasını ona iade etmem gerekiyor. Bu ücreti kargodan talrp ediyorum. Konuyla ilgili acil dönüş yapılsın lütfen!

  • Esra28 Eylül 2016

    Öncelikle şunu belirtmek isterim ki kargom şu an kayıp ve 2 gündür bulunamadı. Durum böyle olunca da kargomun 1 Eylül'de müşterinin eline ulaşma şansı çok az. Bunu da göz önünde bulundurursanız memnun olurum.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Eylül 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön