11 Mayıs 2013 #1792374

Aras Kargo Gönderilmeyen Kargolar!

Online satış sitesi olan kurumsal bir firmayız, Aras kargo İstanbul Şirinevler şubesiyle çalışıyoruz. Planlı bir çalışmaları sistemleri yok,zamanında teslim ettiğimiz ve özellikle anneler günü için olan kargolarımız o gün şubeden çıkarılmamış, sebep sözleşmemizin yenilenmesi gerekiyormuş, arayınca tesadüfen öğrendik. Öncesinde de aradığımız halde adresimize gelmeyi unutmuşlardı.1-2 tane kargodan bahsetmiyoruz üstelik.


Aras kargo müşteri hizmetleriyle her defasında iletişime geçip sorunu aktarıyorum, fakat hiç çözüm yok.Telafi için Müşterilerime tek tek Aras kargo tarafından bilgilendirme yapılmasını acil rica ediyorum. Anneler gününe yetişmediği için geri dönen kargoların ücretini ödemeyeceğim.

İpek 122 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizce müşterimize sözlü bilgi aktarılmış olup, e-mail de yönlendirilmiştir ve gerekli bilgilendirme yapılmıştır. saygıalrımızla. Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel :444 25 52 [email protected]

  • İpek13 Mayıs 2013

    Sonuç? Konu araştırılıyor içeriğinde mail bildirimi yapılmış, ilginiz ve müşteri memnuniyetiniz bu mudur? Tarafınızdan aranmadım bile! Bu acil çözülmesi gereken bir konudur.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    merhab, ipek hanıma mail yolu ile ara bilgilendirme yapılmış olup bildirimi hususunda gerekli araştırmalar başlatılmıştır. gereken aksiyonlar alınarak kendisine en kısa zamanda yazılı&sözlü bilgi dönüşü yapacağımızı sizin nezdinizde birkez daha iletiriz. saygılarımızla. Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel :444 25 52 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön