16 Şubat 2013

Aras Kargo Gönderdiğim Ürünü Kırmış!

Aras kargo küçükyalı şubesi ile kavanoz bal gönderimi yaptım. Gönderirken şubedeki çalışana kırılabilecek ürün olduğunu söyledim bunun üzerine "Kırılacak Ürün" ibareli bir etiket yapıştırdı. Sanki " mutlaka kırın" etiketi yapıştırılmış gibi ürünü kırmışlar.


Ürün ücretini istediğimde zaten kırılacak ürün sorumluluğunu almıyoruz diye söylenmiş olması gerekir dediler. Şimdi Aras kargo sadece kırılmayacak ürünler mi taşıyor? Anladığım kadarı ile Aras kargonun misyonu sadece ürünü alıcıya teslim etmek kırılıp kırılmadığından sorumlu değil. Kendilerinin biz ürünü teslim ettik kırılmışsa ne yapalım şeklinde bir düşünceleri var sanırım.

Umut 111 Okunma

Cevaplar

 • Umut18 Aralık 2014

  Otomatik olarak her yazılana aynı cevap yazılıyor. Aşağıdaki düşüncem değişmedi ve 1 yıla yakın zamandır ARAS KARGO yu tercih etmiyorum. Gayet memnunum.

 • Aras Kargo Temsilcisi18 Şubat 2013

  Merhaba, Müşteri ye konu hakkında -e mail yoluyla bilglenidirme yapıldı ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Umut17 Şubat 2013

  Aras Kargo genel müdürlüğünden olduğunu ileten bir hanım telefon ile beni aradı. Konu ile ilgili detaylı bilgi verdim. Firma tarafından aranmak ve konu ile ilgilendiğini görmek güzel fakat hala gönderdiğim ürün hasarlı ve zararı karşılamadılar. Bir daha aras kargoyu tercih etmeyeceğim. Aras kargoyu kullanıcaklara da tavsiyem zorunlu değiller ise başka bir kargo firmasını tercih etsinler.

 • Aras Kargo Temsilcisi16 Şubat 2013

  Merhaba, Müşteri ile görüşülmüş olup Konu hakkında bilgi verildi ARAS kARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön