11 Aralık 2015

Aras Kargo Gelmeyen Kargoyu Gelmiş Gibi Göstermek

Elimde gönderi takip numarasıyla sabah 9'dan beri kargomu bekliyorum. Aras Kargo'yu her aradığımda kargonuz dağıtımda dendi. Az önce tekrar kargo takip sistemine baktım. "Alıcı, adresinde bulunmadığından kargo teslim edilmedi" diye bir ibare gördüm. Sabahtan beri her araba sesinde pencereden bakıyorum, ne bir kargo arabası gördüm ne de kapı çalındı.

C 52 Okunma

Cevaplar

  • C12 Aralık 2015

    Elimde gönderi takip numarasıyla sabah 9dan beri kargomu bekliyorum. Aras kargoyu her aradığımda kargonuz dağıtımda dendi. Az önce tekrar kargo takip sistemine baktım. "Alıcı, adresinde bulunmadığından kargo teslim edilmedi" diye bir ibare gördüm. Sabahtan beri her araba sesinde pencereden bakıyorum, ne bir kargo arabası gördüm ne de kapı çalındı. Ayıptır ya.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön