18 Kasım 2015

Aras Kargo Gecikme Ve İlgisiz Şube!!

Ben hayatımda bu kadar ilgisizlik görmedim, firmanın Dikmen şubesine ulaşamıyorum, 13' ünde gönderilmiş paketim hala elime geçmedi ve karşıda bir muhatap yok. Müşteri hizmetleri telefonlara kaç gündür ulaşılamasının bir şikayet konusu olmadığını belirtiyor.

Canan 75 Okunma

Cevaplar

 • Canan21 Kasım 2015

  4220475 no.lu şikayetim sonuçsuz kaldı 13 ünde Dikmen şubeye gelen paketim hala gelmedi, o kadar sorumsuzlar ki telefonlara da bu süre içinde 1 kere bile bakılmadı! Ne müşteri hizmetlerinin ne de genel müdürlüğün şube üzerinde hiçbir hükmü yok! İlgisizlik diz boyu aldığım ürünün geri iade süresi dolacak. Ben böyle bir şey ömrümde görmedim eğer bu iletimi de görmezden gelirlerse dava açacağım!

 • Canan21 Kasım 2015

  Paketim hala elime geçmediğini belirterek bir daha tövbe bu firmayı kullanmam diyorum aman sizde kullanmayın bir sürü başka kargo şirketi var!

 • Canan20 Kasım 2015

  Bugün de her zamanki gibi telefonlara bakılmıyor ve paketim gelmedi... Şubeleriniz üzerinde hiçbir hükmünüz yok adamlar telefonlara keyfi olarak bakmıyorlar

 • Aras Kargo Temsilcisi19 Kasım 2015

  Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön