31 Ocak
Yorum Yap
#10079654

Aras Kargo Firması Faturasız Ürün Siparişleri Dağıtımı Yapıyor!

Aras Kargo firmafaturasız ürün siparişleri dağıtımı yapıyor. İnternetten ürün siparişi verdim ürün sahte, fatura yok, gönderici telefonuna ulaşılmıyor. Umarım en kısa sürede hak ettiğiniz cezayı alırsınız. Tanıdığım herkese sizinle çalışmamasını söyleyeceğim.

Taner 589 Okunma

Cevaplar

  • Taner31 Ocak

    Gönderen firma olarak Aksay paz. Dağıtım diye bir firma yazıyor kargo paketinin üstünde bi anlık gafletle fatura sorgulamadan ve paketin içine bakmadan almış bulundum fatura olmadığı gibi üründe reklamını yaptıkları ürünle alakası olmayan bi ürün diğer dağıtım firmasını arayıp gönderen firma adresini istediğimizde adreslerini vermiyorlar internette paylaşdıkları adres yalan telefon numarasına bakmıyorlar karşınızda muhatap bulamadığınızda bizde tüketici olarak mağdur durumda kalıyoruz sizin gibi büyük bi taşımacılık firmasının tüketicilerin mağdur olmaması adına bu gibi sahtekar dolandırıcı firmaların faturasız ürün taşımacılığını yapıp suça ortak olması çok üzücü bunun cezai bi müeeyyidesi var ise gerekli araştırmaları yapıp gerekli mercilerde hakkımı arayıp başka insanların da mağdur olmaması adına gerekli şikayetleri ediceğimden emin olabilirsiniz. Aksion tutku erotik seçim sizin.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ocak

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Taner31 Ocak

    Datça macunu diye bir ürün var internette Facebook a ne zaman girsem her yerde reklamı var Sağlık Bakanlığı onaylı diye güzel bir reklam sahte yorumlar methiyeler paravan bir sıtket karşınızda ürünle alakalı kimseye ulaşamıyıcağınız hakkınız olarak söyledikleri iade etme hakkınızı kullanamayacağınız reklamını yaptıkları ürünle alakası olmayan araştırınca 16 TL'ye satıldığını öğrendiniz ürünü 69 TL'ye insanlara faturasız olarak gönderip nitelikli olarak dolandırıyorlar Aras Kargo gibi bir firmada bu dolandırıcılara alet oluyor şikayetçiyim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler