21 Eylül
Yorum Yap
#10931535

Aras Kargo Feshane Şubesi Teslimat Sorunu!

FLO'dan aldığım ayakkabı 14 Eylül'de Aras Kargo'nun Feshane şubesinden dağıtıma çıktığı mesajı geldi birkaç gün sonra aradığımda bütün kargo şirketlerinin bulabildiği evimi bulamamışlar ve sözde beni 3 kez aramışlar ama öyle bir arama yok. Kendilerini aradığımda ya benim gidip almamı ya da iade edileceği söylendi. Ben de buyurun iade edin dedim bir hafta boyunca her gün dağıtıma çıktı diye mesaj geldi ama kargo hala elimde değil en son FLO'ya ulaşıp siparişimi iptal ettim ve getirmedikleri kargonun parası da çoktan benden kesilmiş oldu kendileriyle yaşanılan ilk sorun değil bu maalesef ki daha önce de arkadaşımın kargosu teslim edilmiş deyip kargosunu kaybetmişlerdi ve başka bir günde kargo ücretini kapıda fazla almışlar.

Rabia 124 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Eylül

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Eylül

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler