17 Eylül 2013 #2017509

Aras Kargo Faturaya Yansıtılan Haksız Miktarlar!

Gittigidiyor aracılığıyla aldığım bir ürünü, beğenmediğim için Aras Kargo Kars Şb.vasıtasıyla 06/09/2013 tarihinde satıcıya iade ettim .İade sırasında, Gittigidiyor tarafından verilen kodu kullandım. Alıcı ödemeli gönderdiğim kargonun taşıma bedeli 22.36 tl tuttu.Yüksek tutan kargo bedelini, vicdani sebeplerden dolayı satıcıya iade ettim.Kargo faturasına ek olarak adresten alım bedeli adı altında 2.19 tl, diğer hizmetler adı altında da 8.30 tl yansıtılmış.


Müşterilerin gözünden kaçabilecek olan sözkonusu miktarlar nedeniyle Aras Kargo tarafından mağdur edildiğimi düşünüyorum. Aras Kargo’nun bu uygulamasını ve ilgisizliğini şiddetle kınıyorum.

Engin 185 Okunma

Cevaplar

  • Engin20 Eylül 2013

    Sorunum hala çözülmedi!!

  • Engin17 Eylül 2013

    Müşteri temsilcisi tarafımı aradı ve Aras kargonun faturaya fazladan yansıtılan miktarı kargonun alıcısına iade edileceğini belirtmiştir.Ancak ben, kargo taşıma ücretinin tamamını kargo alıcısına havale yolu ile iade ettim.Bu nedenle faturaya yansıtılan fazla miktarın iadesinin, kargo göndericisi olarak tarafıma yapılması gerekmetedir.Bu durum, kargo alıcısından da teyit edilebilir.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Merhaba; Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön