23 Ocak 2014 #2253263

Aras Kargo Faturasız Ürün mü Taşıyor?

Ayakabilar.com'dan kapıda ödemeli Adidas Daroga ayakkabı sipariş ettim. Kargo geld, 40 TL'yi aldı ardından ürünü hemen açtım. Ancak içinden sipariş ettiğim ürün çıkmadı, ürüne ait fatura da çıkmadı. Aras Kargo yetkilisine söyledim o da hiçbir şey imzalatmadan gitti.


İlgili firmaya ulaşılamıyor. Aras Kargo'ya bildirdim, götürelim dediler, şikayet kaydı oluşturdular. Genel müdürlük ulaşacak deyip; oyaladılar. 7 günlük itiraz süresi geçti, aradılar: “ürün teslim edilmedi görünüyor” dediler. Ürün bende dedim. Yanlış ürün olduğu için ve fatura olmadığı için teslim tutanağına imza atmadım.


Aras Kargo bizlik bir durum yok deyip kapattılar.


Kargo no: AU724771

Murat 221 Okunma

Cevaplar

  • Murat31 Ocak 2014

    Sorunun Sonuçlandırılması için 7 günlük süreyi geçirmeyelim dediysem de Özellikle olduğunu düşünüyorum oyaladılar(Aras Kargo). Suç ben de ki neden güveniyorsun Aras Kargoya...

  • Murat29 Ocak 2014

    Çözüm ekibiniz diyebilirdi ki: "Madem ürün teslim edilmemiş görünüyor, öyleyse ürünün bedeli ayakabilar.com'a ödenmemiştir. O halde ürünün bedelini müşteriye iade edelim, ürünü de firmaya iade edelim."

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize çözüm ekibimizce bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön