10 Haziran 2016

Aras Kargo Faturasiz Kargo Teslimi!

Kapıda ödemeli siparişine istinaden Aras Kargo tarafından gelen ürün ödemesini kendisine verilmeden masanın üstünden direk cebe indirildi. Bu yetmezmiş gibi kargoyu kontrol etmek istediğimde bir şey söylemeden kutuyu açtığımda benim verdiğim ürün ile alakası olmayan başka bir şey çıktı. Bunun iadesini ve geri gönderilmesini paramın da geri vermesini istedim bunu yapamayacağını kutuyu açmamam gerektiğini söyledi.


Açmadan içindekini nasıl kontrol edebileceğim sorulduğunda susar. Şubeye gittim telefon numarası istedim satın aldığım yere ulaşamıyorum dedim, bana telefon numarası yok demekte bilgi vermez trend havuzu denilen sosyal medyada sürekli reklamı çıkan yerden sport-outlet.com siteden tel kaldırılmış ve e-mail gönderimi yapılamıyor, gördüğümde yorum yazdığımda hemen siliniyor kısacası aras kargoda bu alışveriş sitesine dikkat edin.

Dilek 246 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Haziran 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön