Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Aras Kargo Evrakımı Adrese Gönderemediler Ve Üstüne Para İstiyorlar

325görüntüleme
Mehmet
Mehmet 28 Temmuz 2020 19:48

21 Temmuz'da 485401634245 numaralı kargo takip numarası ile İl Göç İdaresi'ne gönderdiğim g. F. F gönderici adlı kargomda vize başvuru evraklarının tamamı bulunmaktadır. 

"Önem Taşıdığı"(! ) ndan dolayı önemli olan bu evrakı Aras Kargo ile gönderdim. Süreyyapaşa Şubesi'ne 22 Temmuz'da ulaşmış ancak isim soy ismi olmadığından dolayı ulaştıramamışlar. Devlet kurumuna ulaştırılması gereken evrakı çıkış şubesinde hazırladım ve bana iletilirken bu konu hakkında bilgi verilmedi. Ayrıca İl Göç İdaresi ve vize başvuru formundan bahsediyorum. Binlerce kişi yüzlerce kişi her gün bu buraya evraklarını ulaştırıyor. 

1 hafta boyunca bu evrak şubede tutulup, çıkış şubesine 28 Temmuz'da ulaştı. Tekrar göndermek için 17 TL kargomu almam durumunda ise 11 TL para istemektedirler. 1 hafta süre ile İstanbul içindeki adreslere evrakımı ulaştıramayan ve vize başvuru evraklarımın tamamına para karşılığında ulaşacağımı ileri süren bu duruma karşı tüm hukuki işlemleri sonuna kadar sürdüreceğim.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo24 Kasım 2020 15:04

Sevgili Müşterimiz, Aras Kargo olarak bugün itibariyle Şikayetvar platformunda aktif olarak yer almaya başladığımızı ve şikayetlerinize olabilecek en kısa sürede cevap vereceğimizi bildirir; Daha önce yaşadığınız şikayetiniz için üzgün olduğumuzu ve memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi ister, Sağlıklı günler dileriz. Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 2552

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler