24 Ocak 2014

Aras Kargo Evime Teslimat Yapmıyor!

İstanbul'dan İzmir'e kargo gönderiyorlar. Eve teslim diye belirtiliyor, ev adresim yazıyor ve Aras Kargo inatla eve getirmiyor. O zaman size neden para ödüyoruz. Gelmeden önce ne bir bilgilendirme var ne başka bir şey. Evde bekliyorum sabahtan beri. Bu nasıl hizmettir!


Beceremiyorsanız bu işi yapmayın!

Pınar 63 Okunma

Cevaplar

  • Pınar25 Ocak 2014

    kargoyu eve teslim etmediniz. eve geldik diye yalan söylediniz ve gelmediniz. bir kere aramışsınız onda da telefonu yetişemedim diye kargoyu göndermediniz. sizi aradığımda bir de dalga geçer gibi kargonuz şubede gelin alın diyebiliyorsunuz. eve teslim parasını almayı biliyor ama eve getirmiyorsunuz bu ikinci defa oldu. hizmet anlayışınız gerçekten sıfır.

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Ocak 2014

    Merhaba, konu hususunda gerekli araştırmalar sağlanmış olup, müşterimize ait kargo 24.01.2014 tarihinde teslim edilmiştir. Teslimat sürecinde yaşanan gecikmeden solyı müştreimizden özür diler, tekrarının yaşanmaması adına ilgili birimimize gerekli bilgilendirme ve uyarıların sağlanmış olduğunu bildiririz. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön