14 Ocak
Yorum Yap
#11445438

Aras Kargo Eve Teslimat Yapmadı!

Yayın evinden sipariş ettiğim kitaplar hakkında Aras Kargo'dan hiçbir şekilde bilgi mesajı almadım ve yayın evini aradıktan sonra Aras Kargo'dan 'Çamlıca şubenizde kargonuz var gelip almanız gerekmektedir iyi günler' diye bir mesaj aldım. Kargo takip ya da geldik yoktunuz tarzında bir bilgilendirme yapılmamasına rağmen. Ben bu durumda şubeyi aradım ve gün boyu evde olduğumu gelip beni bulamama gibi durumlarının olamayacağını, cumartesi de dağıtıma çıkıldıysa 12.00'e kadar evde öldüğümüzü, velev ki geldiniz bilgilendirme mesajı o gün mesai saatleri içinde atılmamıştı ya da not olarak bırakılmamıştı.


Bu yüzden kargomun tekrar adresime getirilmesini söyledim. Muhatap olduğum kişi, günde kaç dağıtıma çıkıldığından kişisel bazda ilgilenilmediğinden bahsederek telefonu kapattı. Ben geri bildirim almadığım için geldiklerine inanmıyorum.

Serpil Serpil 531 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler