03 Temmuz 2017 #8750202

Aras Kargo Evde Olmama Rağmen Teslim Edilmeyen Kargo

29.06.17 tarihinde evde olmama rağmen, gün sonunda ulaşamadıklarına dair mesaj geldi. Apartmanın kapısında ne geldiklerine dair belge ne de cep telefonuma düşen bir cevapsız arama vardı. İzmir Manavkuyu Aras Kargo şubesini günlerce ve yüzlerce kez aramama rağmen ulaşamadım. Ya meşguldü ya da meşgule atılıp kapandı. 2 kez genel Müdürlüğü şikayet hattına, 1 kere online destek hattına ve 1 kez de genel Müdürlüğü mail yolu ile şikayette bulundum. Bugün tekrar aradığımda kargonun iade olduğu bilgisi geldi. 3 gün boyunca boşu boşuna eve tıkılı kalmam yetmedi, bari dağıtıma çıkmasın gelip alayım demek için aramalarıma da şube cevap vermedi. Diğer kargo firmaları geldiklerinde ya da dağıtıma geleceklerinde ne hikmetse hep arıyorlar, evde misiniz diye? Ne yazık ki şikayetlerime olumlu ya da olumsuz dönüş bile olmadı. Böyle bir olay olamaz, böyle hizmet anlayışı olamaz. Yazıklar olsun.

Onur 260 Okunma

Cevaplar

  • Onur04 Temmuz 2017

    Bugün gelen bilgiye göre sözde evime 2 kere gelinmiş. Bu kadar yalan dolan bir iş olamaz pes doğrusu. Gelindiyse nerede uğranıldığına dair bilgi fişi? Neden aranılmadı?

  • Onur03 Temmuz 2017

    Aranan genel müdürlük ve şube numalaraları burada mevcut.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Temmuz 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön