17 Ekim 2016 #6708319

Aras Kargo Evde Olmama Rağmen Geldik Bulamadık Dediler ve Kapıya Kağıt Yapıştırmadan Gittiler

13.10.2016 tarihinde kargo şubeye ulaşmış ve dağıtıma çıkmış. Bende kargo takipten bunu gördükten sonra evde kargoyu beklemeye başladım. Saatler geçti akşam oldu saat 5-6 bir daha kargo takipten sorguladığımda kargo şubeden teslim alınacak yazdığını gördüm. Yarın arar konuşurum diye düşündüm fakat acilen şehir dışına çıkmam gerekti.


17.10.2016 yani bugün şubeyi aradım ve dedim ki ben ve ailem bütün gün evdeydik kargo gelmiş olsa alırdık kargoyu ki gelmiş olsa sizin kapıya bir not yapıştırmanız veya bana bir telefon açmanız gerekmez mi dedim. Bana verdikleri cevap kurye arkadaşımızın kağıdı bitmiştir, dış kapıdan içeri girememiştir. Zili çal açalım dış kapıyı kardeş zaten gündüz dış kapı hep açık bugün de kargomun geri gideceğini söylüyorlar. Benim okulum var nasıl yetişeyim kargoyu alayım arkadaşa dedim ki araç zaten her gün çıkmıyor mu? Atın araca acelem yok yarın getirin yok diyorlar.

Mustafa 98 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Ekim 2016

    Öyle bir şey olmadı yalan söylemeyin gittim kargoyu şubeden aldım şubeye gidene kadar 30 kere çaldırdığım telefonu şubeye girincede boşa çaldığını kimsenin bakmadığını gördüm biraz tadsızlık çıkardım kargomu aldım bir daha ne Aras Kargo ne de Aras Kargo ile gönderim yapan mağazalar.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön