Aras Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aras Kargo Evde Olduğum Halde Teslim Edilmeyen Kargo

559
Kübra
Kübra 23 Mart 16:40
Aras Kargo Evde Olduğum Halde Teslim Edilmeyen Kargo

Aras Kargo evde olduğum halde ne zile basıldı ne de telefon ile arandım. Kargonun dağıtıma çıktığına dair mesaj arama vs olmadı. Trendyol ® üzerinden teslim edilemedi diye bildirim gelmese kargo geriye gidecek. Kargonun teslim edilememe sebebi adres eksikliği ya da yanlışlığı diyor ama Trendyol üzerinden sürekli kullandığım adres. Hiçbir kargoyla sıkıntı yaşamazken Aras Kargo'nun adresi bulamaması çok enteresan. 3 kez şube ve müşteri hizmetleri ile görüştüm adresimi teyit ediyorlar adres doğru. Talep oluşturduk diyorlar ne arayan var ne soran. Şubenin vurdumduymazlığı beni benden aldı. Kargonuz burda gelin alın diyorlar 5 aylık bebeğimle nasıl gelip alabilirim diyorum biz tekrar dağıtıma çıkarmıyoruz siz gelip alabilirsiniz diyorlar. Neden aranmadığımı soruyorum kargonun üzerinde numara yazmıyor diyorlar ama şubelerini aradığımda bu telefon numarası üzerine teslim edilmemiş 2 kargonuz mevcut deniyor. Telefon numaram yazmıyorsa nasıl oluyor da bu numara üzerine 2 kargonuz bulunuyor diyor bu da enteresan. 3 kez şikayet talebinde bulundum her seferinde yetkililerimiz size geri dönüş sağlanacaktır deyip geçiştiriliyor. Yani kargonun geldiğini aramadan ya da zile basmadan ya da kargonuz dağıtıma çıktı diye mesaj atmadan nasıl bilmemi bekliyorsunuz çok merak ediyorum. Kargolarımın en kısa sürede tarafıma teslim edilmesini istiyorum. Çalışanlarınızın sorumsuzluğu yüzünden mağdur olmak istemiyorum.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo23 Mart 16:40
Kübra
Kübra24 Mart 12:11

Bugün 4. Kez Talep oluşturdum ama hala ne aradınız ne de kargolarım teslim edildi. Gün içerisinde kargolarımın sorunsuz bir şekilde tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo24 Mart 14:13

Benzer Şikayetler

profile
972
21 Aralık 2022

Aras Kargo'nun Çok Defa Mesaj Yollayıp Kargoyu Getirmemesi

2111250678118 takip numaralı gönderim için Cuma günü 16.12.2022 tarihinde, Aras Kargo tarafından Pazartesi 19.12.2022 tarihinde tahmini olarak teslim edileceği yazan bir mesaj aldım. Cumartesi günü kargomun dağıtıma çıktığıyla alakalı bir mesaj aldım. Ancak gün boyu evde ve kargoyu bekliyor olmama r...

Aras Kargo'nun Çok Defa Mesaj Yollayıp Kargoyu Getirmemesi
Aras Kargo'nun Çok Defa Mesaj Yollayıp Kargoyu Getirmemesi
Aras Kargo'nun Çok Defa Mesaj Yollayıp Kargoyu Getirmemesi
profile
106
01 Aralık 2022

Aras Kargo Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Denilen Kargo

Teslim edilmeyen ancak teslim edilmiş gösterilen kargo, cevap verilmeyen telefonlar ve evde bulamadık bahanesi. 2767... 1083 takip numaralı kargom teslim edilmediği halde teslim edildi diyor. Telefon ile ilgili şubeye ya da Aras Kargo'nun kendi müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşılamıyor.

Aras Kargo Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Denilen Kargo
profile
457
03 Haziran 2022

Şubeden Teslim Alınacak Kargoyu Gezdiren Aras Kargo

Tarafıma teslim edilmesi gereken kargo evde bulunmam nedeni ile teslim edilemediği için öğle saatlerinde telefon edildiğinde site güvenliğine teslim edebileceklerini söyledim, kargonun ödemeli olduğu için bırakamadıklarını ve akşam saat 18:00 e kadar şubeden (Yaşamkent) alabileceğim bilgisinin veril...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .