Aras Kargo Evde Olduğum Halde Olmadığım İddia Ediliyor

Büşra Büşra20 Şubat 10:41

17 şubatta teslim edilmesi gereken kargom evde olduğum halde teslim edilmedi, evde olmadığım ve aranıp ulaşamadıklarını iddia ediyorlar sabahın 9'unda iki bebekle nereye gitmiş olabilirim acaba!

Şubeyi arayıp kargomun ne zaman gönderileceğini sorduğumda direkt terslemeye başladı sakin bir şekilde "sorunun sizinle alakalı olduğunu söylemiyorum sadece bilin ki kurye elemanınız sizi yanıltıyor" dediğimde 18 şubat için gönderim sağlayacaklarını söylediler ama yine ne gelen oldu ne giden ve 17-18-19 şubat tarihlerinde sürekli sisteme alıcı kargoyu kabul etmiyor olarak not düşüyorlar.

Bugün tekrar aradığımda şubedeki bayan işlemdeyim deyip 10 dakika bekletti bu kadar neden bekletiyorsunuz dediğimde " beklemek istemiyorsan kapat, önceliğim şubemdeki müşteri, uğraşamam " diye çıkış yaptı ayın 17'sinden beri olan durumu izah etmeye çalışınca da " tabi zaten nedende hep evde olursunuz ama biz gelmeyiz" diye bana yalancı muamelesi yaptı paramızla rezil olmak bu oluyor. Aras Kargo İstanbul Maltepe zümrüt şubesinden ve kuryelerinden şikayetçiyim!?

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler