22 Temmuz #10689097

Aras Kargo Esenyalı Şubesi Telefonlara Bakmıyor!

8101780190857 numaralı siparişim bugün teslimatta olmasına rağmen gelmedi. Bu kaçıncı problem ben bile sayamadım. Esenyalı şubesi hiçbir şekilde telefonlara bakmıyor. Çağrı merkezine kargomun aciliyetli olduğunu belirttim ve kargoya gönderici firma da aciliyetli olduğunu belirtmiş olmasına rağmen yine aynı değişen bir şey yok. Sonra müdürlükten aranıp problemin sorgulanması hiçbir problemi çözmedi şu ana kadar. Kesinlikle kanunen dava açacağım bu kadar yalan dolan içinde iş olmamalı ve insanlar mağdur edilmemeli.

Nur 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Nur24 Temmuz

    Zaten Genel müdürlüğün otomatik yalan dolan olması! Bana ürünü gönderen firmaya müdürlükten gelen mesaj ;\" alıcı ürünü kabul etmemiştir.\" Esenyalı şubesinin dediği cevap bu! Ürün teslimata dahi çıkmamış! Bilen 2 gün boyunca çabaladım resmen. En son gidip yine her zamanki gibi ürünü kendim aldım. El ense oturuluyor ve dedim ki niye teslimat yapmıyorsunuz? Teslimatta ki çocuk sınav da biz eleman istiyoruz vermiyorlar. Dedi. Yani en baştaki kişiler yalan dolanla iş yaparsa en altta ki tabaka da doğal olarak işini yapmaz. Demem o ki kesinlikle hiçbir şekilde konuyu çözemediğiniz halde bir de ilgileniyoruz süsü verip mesaja cevap vermeniz. Tüm tanıdığım büyük firmaları resmen ne kadar usulsüz firma olduğunuzu ileteceğim ki kimsenin ağzı yanmasın daha fazla!

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Temmuz

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön