06 Ocak 2016

Aras Kargo Eryaman Etimesgut Şubeleri

Eryaman Etimesgut diye özellikle belirtiyorum, ama Etimesgut ilçesinde yaşadığım için bu ikisini şikayet ediyorum eminim ki bu zihniyetteki bir firma her ilden şikayet alıyordur. Aras Kargonun telefonlara cevap vermemesi çok basit bir sorun olduğu için bunu yazmıyorum bile ama dört saat boyunca 40'dan fazla aramamın birine bile cevap gelmedi. 21 Aralık'ta teslim edilmesi gereken kargom sürekli evde birileri olmasına rağmen 3 gün boyunca gelmedi bir de gözüme baka baka evde kimsenin olmadığını iddia ettiler. 28 Aralık'ta diğer kargomu hiç getirmediler bile almaya gittim ne dükkanda ne arabalarında bulamadılar. 4 Ocak'ta yine kendim gittim aldım kargo şirketi depolayan firma mı getiren firma mı?

Taha 76 Okunma

Cevaplar

  • Taha07 Ocak 2016

    Biri bana nerede bilgilendirme yaptıklarını anlatabilir mi.? Ne bir mesaj ne bir arama almışlığım var yalan sizin ağzınıza yuva yapmış o şubedeki çalışanlar gibisiniz, bilgilendirme yapmışlarmışmış sizle benim ve benden olan herkesin alışverişi şu günden sonra kesilmiştir, aras kargoyla antlaşmalı hiçbir siteden alışveriş yapmayacağıma sizin nezdinizde yemin ediyorum. Bir daha karşılaşmamak dileğiyle ve saygılarla.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön