25 Aralık 2014

Aras Kargo En Yakın Adrese En Son Teslim Etmek!

Harbiye şubesi ile kargonun teslim edileceği adresim arasında sadece bir sokak var. Teslimatı yapacak görevli 25.12.2014 perşembe sabah 10:30'da telefon açarak kargoyu öğleden sonra teslim edebileceğini söyledi. Sebep olarak da takip etmesi gereken güzergahı gösterdi.


Akşama doğru bırakabileceğini ya da benim gidip şubeden alabileceğimi söyledi. Durumu bildirmek ve şikayet için tek bir yetkiliye ulaşamadım.


Müşteri temsilcisi sistemde arıza var diyerek şikayetimi bile almadı. Hemen yanı başındaki adrese en son teslimat nasıl bir mantığın ürünüdür? Şubeye benim gidip almam gerekiyorsa o zaman o kargo şirketi ne iş yapar? Benim kargomu teslimatta diğerlerinden daha önemsiz kılan nedir?

Ali 282 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Ocak 2015

    Konunun ilgili birimlerle paylaşılmış olması somut bir çözüm değildir. Sonuç olarak, adresime teslim edilmesi gereken kargoyu gidip şubeden ben almak zorunda bırakıldım.

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Aralık 2014

    Merhaba, Konu ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön