2 g
Yorum Yap
#11581771

Aras Kargo En Tepeden En Aşağıya Fiyaskosunuz!

Bir firma düşünün ki müşteri hizmetlerini 13.02.2019 tarihinde saat:14.29'da arıyorsunuz defalarca ve sonunda 12 dakika hatta bekliyorsunuz karşınızda muhatap yok. Aynı gün saat. 15.00'te Genel Müdürlüğü arıyorsunuz dikkatinizi çekerim. Müdürlüğü arayıp insan kaynaklarına bağlanmak için ama cevap veren yok, operasyon birimine bağlanmak istiyorsunuz bakan yok, satın alma bakan yok... En son operatöre bağlanayım en kötü oradan yönlendirme olur dedim ama günler misiniz ağlar mısınız bilmiyorum ama ona da bakan olmadı... Ben şimdiye kadar acenteleri dahil, çalışanları dahil, iletişim kanalları dahil bu kadar vurdumduymaz, bu kadar sorumsuz, bu kadar amatörce iş ahlak ve ettiğine sahip başka hiçbir firmaya denk gelmedim... Bu şikayetim Hepsiburada'ya da ileteceğim. Kargo ücretini kendimi vermemize rağmen neden firmayı siz seçiyor ve bizleri mağdur ediyorsunuz?

Mustafa Mustafa 1.088 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa2 g

    Allah sizi bildiği gibi yapsın sizin Hatay/İskenderun/sahil şubenizdeki insanlar ne yapıyorlar ya bu milyon şikayetim oldu ama yeter artık ya ne telefona bakarlar ne dönüş yaparlar çıldıracağım artık... Genel Müdürlük eğer bu konu hakkında kılını kimildatiyorsa bende bir şey bilmiyorum... Gereği yapılsa bu şekilde olumsuz müşteri dönüşü olmazdı... Aldığınız parayı zerre hak etmiyorsunuz... Bundan sonra ben çevrem akrabalarım dahil sizden kargo yapmayacağım yaptırmayacağım. Ürünü pahalıya alacak olsam dahi sırf sizin kargo ile gelmesin diye fazla ücret ödeyeceğim yeter ya ali babanın Çiftliği gibi

  • Aras Kargo Temsilcisi2 g

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler