09 Aralık 2014

Aras Kargo Eksik Teslim Edilen Kargom!

18/11/2014 tarihinde 2 paket halinde Manavgat Selge şubesinden Hakkari Yüksekova ilçesine kargo gönderdim. 26/11/2014 tarihinde kargo 1 paket olarak teslim edildi. Teslim edilmeyen paket için Aras Kargo'yu aradım paketin akıbetinin bilinmediğini 15 gün yasal sürelerinin olduğunu araştırdıklarını söylediler.

Ancak cevap gelmeyince yeniden şikayet yazdım kargomun maliyet ücretini ve gönderi ücretinin tarafıma ödenmesini istediğim bir daha geri dönülmedi. Aras Kargo gibi büyük bir şirketin bu şekilde tavır takınması hoşuma gitmedi.

Erol 188 Okunma

Cevaplar

 • Erol19 Şubat 2015

  Benim şikayette bulunma tarihinden bugüne 70 gün oldu aras hiçbir şekilde çözüme ulaştırmadı sorunu bir daha kargo işlemlerimde artık bitmiştir benim için

 • Erol29 Aralık 2014

  hayır

 • Erol29 Aralık 2014

  Maşallah Aras Kargo iyi çalışıyor. 20 gün önce yazdığım şikayetle ilgili bana dönüş yapılacağı söylendi ama hala bir cevap vermediler. Sorunu çözme yerine sadece sormayı denediler. Güvenirlilik bu mu? Ne mağduriyetim giderildi. ne de ciddi ye alındık. Bir kere kargo göndermiyoruz bizde sonuçta bundan sonra kimlere emanet edeceğimizi öğrenelim.

 • Erol18 Aralık 2014

  Evet aras kargo yetkilileri 09/12/2014 tarihinde aradılar. maduriyetimi gidermelerini istedim. 9 gün geçti hala bir sonuç veremediler olan benim kargo paketime oldu. ama en azından bundan sonrası için akıllanmış oldum.

 • Aras Kargo Temsilcisi09 Aralık 2014

  merhabalar, müşterimiz ile görüşme sağlanılmş olup gönderilen kargoda bilgisayarın teslim edildiğini fakat içerik gıda olan gönderiyi teslim alamadığını aktarmıştır. Konu ilgili birime iletilmiştir takibi sağlanmaktadır. Müşterimize ara bilgi aktarıldı, çözüm odaklı tekrar müşterimiz ile irtibata geçilecektir.Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır. saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön