20 Ağustos 2015

Aras Kargo Dağıtım Sorunu

Aras Kargo aldığım ürünü evime km olarak yakın olan ve toplu taşım aracı ile ulaşımı mümkün (hatta yürüyerek) olan bir şube yerine evime çok uzakta olan hava limanına yakın bir şubeye göndermişler. Akıl ve mantık gereği adrese en yakın şubeye kargo gönderilmez mi? Şikayetimi dile getirdiğimde ise inanılmaz ilgisiz ve çözümsüz bir anlayışları var.


Şimdi kargomu almaya uçakla mı gideceğim. Ayrıca diğer şubeler eve teslim kargolarda evde bulamadıklarında kapıya not bırakma gibi yöntemlerle ile müşterilerini bilgilendirirken Aras Kargo'da bunların hiçbiri yok. Şu ana kadar çalıştığım en sorunlu kargo şirketi. Müşteri hizmetleri daha beter.

Ümit 379 Okunma

Cevaplar

  • Ümit15 Aralık 2015

    5317630048525 kargo takip numaralı dk810572 fatura seri No.lu kargo. Adresim Keçiören ufuktepe Mahallesi. En yakın şube Keçiören Şubesi: 1 km mesade. Teslim Edilen Şube Hasköy Şubesi: Hava yolu üzerinde ve 12 km. Bunu göremeyecek ve yakın şubeye teslimat yapamayacak kadar müşteri odaklısınız!

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön