Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aras Kargo Cuma Günü Sakarya'dan Verilen Kargo Pazartesi Günü Hala Bursa'ya Ulaşamıyor

246görüntüleme
Yakup
Yakup 30 Kasım 2020 10:45

27.11.2020 tarihinde Sakarya Beşköprü şubesine verilen kargo hâlâ teslim edilmedi. Sakarya Beşköprü şubesine durumu sormak için aradığımda telefon açılıp hiçbir ses çıkarılmadan gerisin geri yüzümüze kapatılıyor telefon. Büyük saygısızlık! Ben bir yeri sahibiyim ve kargom keyfekeder alınan bir şey değildir bütün işlerim aksadı. Savcılığa da suç duyurusunda bulunacağım. Buraya da yazıyorum. Aras Kargo pişmanlıktır! 

Kargonun iş için veya keyfi olup olmaması önemli değil. Sakarya - Bursa arası 180 km. 3 günde 180 km yol aşılamıyorsa yazık insanlara ki sizi buralara getirdi! Aras Kargo müşteri hizmetlerine ulaştığımda ise bana kargonuz Bursa transfer merkezinden dağıtım şubesine gidiyor diyor. Ben neden göremiyorum sitenizde bu bilgileri diyorum. 

Bana sizin baktığınız pencere ile bizim penceremiz farklı diye saçma bir cevap veriyor. Siteleri çalışmıyor. Kendileri çalışmıyor. Ürünler geç geliyor? En çok parayı da bu saygısızlar alıyor. Bugün kargonuz teslim edilmez hâlâ yolda cevabını kabul etmiyorum. Gerekirse jete yükleyin kapıma indirin bugün kargomu istiyorum! 30.11.2020.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo30 Kasım 2020 17:54

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Yakup
Yakup30 Kasım 2020 19:45

Geçte olsa kargo ulaştı

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler