09 Ekim
#12749676

Aras Kargo Ciddiyetsizliği

Cuma günü kargoya verilen siparişim Aras Kargo' nun sorumsuzluğu sebebiyle hala elime ulaşmadı. Bölgeden dolayı mobil dağıtım alanına giriyormuşuz ve haftanın belli günlerinde teslimat oluyormuş. Bulunduğum bölge de Keçiören yani. Sanki nasıl bir kırsal alanda yaşıyorsam bende anlamadım. Diğer kargo firmaları her gün gelirken Aras Kargo gelemiyormuş. 07.10.2019 tarihinde aradığımda 08.10.2019 yani bugün kesin teslim edileceğini söylediler.


Bugün yine aradım yine dağıtımda olup teslim edileceğini söylediler. Çağrı merkezi arama kayıtlarına bakabilirsiniz. Ama hala gelen kargo yok. Sizin yüzünüzden evden ayrılamıyoruz kargo gelecek de evde bulamayacaksınız diye. Zira bu seferde evde bulamadık şubeden teslim alabilirsiniz diye not bırakıyorsunuz.


Vallahi artık bıktım ama sipariş verdiğim yerler ne hikmetse yine size veriyor kargoyu. Bir de çağrı merkezinden acil olarak not düşüldü. Acil olarak not düşüldüğü halde böylesiniz. Acil olarak kargomu bekliyorum. Artık ne kadar acele edebilirsiniz ya da aciliyetten anladığınız nedir bilemedim.

Süleyman Süleyman 434 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları