01 Şubat 2017
Yorum Yap
#7673251

Aras Kargo Ciddiyetsiz Kargoculuk, Kusurlu Hizmet!

İstanbul içinde bir kargoyu ancak 2 günde ulaştıran bir zihniyetin hala yok "önem taşır" yok bilmem ne diye halkı kandırmaya çalışması çok saçma. Tam dolu trafikte 1-1,5 saatte gidilecek yolu tam 2 günde götürüyorlar.


Kargo Hareketlerinde gece 03:30'da şubeye çıkış görünüyor, ertesi gün akşam şubeye gidiyoruz, siz teslim edemediniz bari biz alalım kargoyu diye, yüzümüze bakan ilgilenen yok, biraz sesimizi yükseltip orada da 1 saat bekledikten sonra, görevlinin verdiği cevap "kargonuz hala yolda". Ne yolu 1,5 saatlik yolu kaç günde alıyorsunuz acaba? Hayır hava şartları da güzel ne kar ve ne yağmur.


Aras Kargo'yu ki, anlasınlar ne kadar kötü olduklarını ve (hiç zannetmiyorum yapacaklarını ama) kendilerine çeki düzen versinler. Yıl 2017 ama kağnı ile bile gitsen o yol 1 günü geçmez, böyle kalitesiz, rastgele bir hizmet olmasın daha iyi.

Ufuk 154 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Şubat 2017

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler