17 Şubat 2015

Aras Kargo Cep Telefonumu Kaybettiler!

Cep Kask İletişim A.Ş.'den 02.02.2015 tarihli kargomu Şirinevler şubesinden Bağcılar Sancak şubesine getirirken Aras Kargo'da kayboldu ve bununla ilgili kimse net bir bilgi vermedi. En son 17.02.2015 tarihinde bana tanzim sürecinin başladığı bilgisi verildi. Süreç hakkında net bilgi verilmiyor. Kargom kaybolduğundan beri kimseden net bir bilgi alamamaktayım.


Konu hakkında Aras Kargo'dan şikayetçiyim! Gerekli tüm yasal yollarda başvuracağım ve bir daha kendi şirketim dahil hiç kimsenin Aras Kargoyla çalışmaması konusunda elimden geleni yapacağım.


Kargo takip No: 5318253462476

Deniz 1.239 Okunma

Cevaplar

  • Deniz17 Şubat 2015

    Konu hakkında bugün bir gelişme oldu sonunda ücreti tanzim etmem için dönüş yapıldı yapılan hata için özür dilendi artık süreç tanzimin ne zaman yapılacağı onun içinde kimseden net bir bilgi alamıyorum yine bugünde olur 45 gün sonrada deniliyor, ya ben hem mağdur edilmişim 15 günden beri şirinevler bağcılar arasında bir kargoyu getiremediniz, beni mağdur ettiniz, cihazda bulunan tüm belgelerim gitti bunun yanı sıra zaten 15 gündür bekliyorum sizden sonunda bir cevap aldım, ben artık sizden rica olarak talepte bulunacağım 2 gün içersin de benim magduriyetim giderilmesi tanzim bedelinin tarafıma ödenmesi konusunda, yani bana ya da buraya hala birimlerim çalışıyor konu bize yansıdı haber vereceğiz demeyin olay AP açık ortada bu işi uzatmanın artık anlamı yok.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Şubat 2015

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup ilgili birimlerimize iletilmiştir, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön