Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Çayırova Şubesinde Yaşanan Adres Sorunu Üzerine Şikayet

Mert
27 Nisan 17:55
375
Mert'nin Teşekkür Mesajı
“İlginiz için teşekkür ederim.”

Bugün 27.04.2024 tarihinde teslim edilmesi gereken kargom klasik Aras Kargo ile yine teslim edilemedi. Sebep ne peki? Adres yanlışmış bak bak bak 30 kere geldikleri yer yanlış adresmiş. Diğer kargo şirketlerinin çalışma prensibinin yüzde 1 i olamaz bu kargo şirketi. Çayırova Manolya Şubesi için konuşuyorum. 3 Gündür farklı kargo şirketleri evime gelirken yanlış adres değilken bu Aras Kargo yine yaptı yapacağını. İnternetten sipariş verirken özenle sorucam artık hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz diye.

Aras Kargo Çayırova Şubesinde Yaşanan Adres Sorunu Üzerine Şikayet
27 Nisan 17:55 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Mert
27 Nisan 17:59

Çağrı merkezi kapalı. Peki kargo ne zaman adresiniz yanlış ya da hatalı diyor. Çağrı merkezi ve şubesi kapanınca. Tebrikler!

30 Nisan 11:10

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Mert
30 Nisan 11:15

Adalet hanıma teşekkür ederim gerekli bilgiler için. Manolya şubeniz maalesef çok kötü inşallah düzelir iyi günler dilerim kargom geldi.

Mert
30 Nisan 12:17

İlginiz için teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Şube Şikayetleri

Aras Kargo, Teslim Edildi Olarak Gözüküp Gelmemesi.

Gökhan
03 Mayıs 21:15
386
Aras Kargo, Teslim Edildi Olarak Gözüküp Gelmemesi.
Aras Kargo, Teslim Edildi Olarak Gözüküp Gelmemesi.

Aras Kargo Şube Kargomu Kaybetti

Mucahit
22 Aralık 2023 11:21
346
Benzer Şikayet Yaz