Aras Kargo Çark Şubesi Personelinin Davranışlarından Şikayetçiyim!

Murat Murat10 Haziran 2014 10:47

Düzenli biçimde yurt içi yapacağım gönderiler oluyor. Bunları da mesai saati bitiminde doğal olarak uygun zamanım bu olduğu için kargoya götürüyorum ya da kurye çağırıyorum. Ama, Aras Kargo Sakarya Çark şubesinden kurye ya gelmiyor, ya da gelirse kazara paketi alıyor ama sonra paketi şubede bekletiyor. Bir umursamazlık söz konusu.

Şubeden kendim teslim edeyim garanti olsun dersem işler daha vahim ne yazık ki. Farklı saatler hep en son alım saati oluyor. Bugünden önce son alım saati 17:30'du sistem 7'ye kadar açık olmasına rağmen, 17:30 olmadan gittim bu sefer de saat 5 son dediler.

Üstüne bir de bana karşı bağrış çağrış. Açıkçası personeli neye göre seçiyorsunuz bilmiyorum ama Sakarya Çark şubesi berbat!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 10 Haziran 2014 13:44

Bilgi verirsiniz cidden umarım, oradaki çalışanlardan biri de dün akşamki tartışma sonrası gönderirim ben onu diye benden bir paket aldı, sistem üzerinde hala bir hareket gözükmüyor.

Aras Kargo Logo Aras Kargo 10 Haziran 2014 13:38

Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler