20 Ocak 2014 #2242661

Aras Kargo Çalışanları Uyuyor musunuz Rahatsız Edeceğim Bir Uyanın!

4161782232186 takip no'lu kargomun yaklaşık bir aydır teslimatı yapılmadığı gibi müşteri hizmetleriniz nerede olduğuna dair cevap bile verememektedir. Maillerime aramalarıma nasıl olur da cevap vermezsiniz çalışıyor musunuz? H3n2 virüsü sizi de mi sardı?


Şube, genel müdürlük, bölge müdürlüğü huuuuuuu uyumayın uyanın! Günler günler geçiyor siz uyurken. İnsanlar acil kargolar bekliyorlar. Madem bu işi yapamayacaksınız bırakın gidin çok çalışmak isteyen insan var dışarıda, ekmek parası için çabalayan siz aldığını paranın hakkını veremeyen kuruluş olarak çalışmayı tercih edin. Ankara Cevizlidere ve Aras Kargo müşteri hizmetleri kargomu teslim etmezseniz sizi dava edeceğim!

Hande 35 Okunma

Cevaplar

  • Hande20 Ocak 2014

    ??????? Dalga mı geçiyorsunuz ??? Şubeniz bana adresinizi bulamadık bilmiyoruz dedi tarif ettim oyun oynamayı bırakın lütfen kim kime ulaşamamış 1 ay 1 ay oldu nerdeyse kim karşılayacak bu kadar zararı sıkıntıyı??? O kargonun içerisindeki yapılmış ödeme gecikme zararı ne olacak ? sizin müşteri hizmetlerinizi aramam şubenizi arama o kadar telefon görüşmesi!! Kargonun gelmemesinden oluşan sorunlar!!!! Şubenin gevşekliği müşteri hizmetlerinizin sorunu sırtlanmaması çözüm bulmaması nelere yol açıyor biliyor musunuz???? Gerekli düzenleyici faaliyet mi yapacaksınız Bir kargonun peşine ben düşecek isem siz neden kargo firmasısınız ben bu kadar zamanda İstanbul a gidip gelir idim hem de kaç kere !!!!!!!! Kargom adresime yönlendirilse ne olur şubeniz getirmez bir aydır teslim etmediği kafasına göre iade ettiği gibi şubedeki bayana bugün kargomu istiyorum çok acil diye görüşme sağlıyorum o iade ediyor???? Siz bence dinleyen anlayan iş yapmak isteyen insanlar ile çalışın bana sizin sorununuz için kayıt açtık deyip tlf kapatan bir müşteri hizmetleri ve adresinizi bilmiyoruz personellerimiz işten ayrıldı diyen bir şube ile çalışmayın bananeeeeee sizin sorunlarınızdan o zaman şubeyi kapatın ara versinler siz diğer şubelerinizden destek alın yada farklı diğer firmalardan zor değil çözüm hem de hiç değil Ben şahıs olarak istemedim firma adına istedim firmamıza günde birçok sefer kargo gelir ve bunların içinde aras ta var ne enteresan değil mi??? Şöyle bir şey var ki sizinle çalışır mıyız artık hayır , isteyen kişilere aras yok tercih etmiyoruz problemliler der miyiz deriz evet bitti gitti…. Ben size isterseniz masraflarımı avukat aracılığı ile yollayayım 5 tl bile olsa sizde neden kalsın canınız iş yapmak istemiyor ama ben çok çalışkanım bu sorunu da kendime iş edinebilirim….

  • Hande20 Ocak 2014

    Aras Kargo Çalışanları Uyuyor musunuz Rahatsız Edeceğim Bir Uyanın! Hande E. | 20 Ocak 2014 12:11 4161782232186 takip no'lu kargomun yaklaşık bir aydır teslimatı yapılmadığı gibi müşteri hizmetleriniz nerede olduğuna dair cevap bile verememektedir. Maillerime aramalarıma nasıl olur da cevap vermezsiniz çalışıyor musunuz? H3n2 virüsü sizi de mi sardı? Şube, genel müdürlük, bölge müdürlüğü huuuuuuu uyumayın uyanın! Günler günler geçiyor siz uyurken. İnsanlar acil kargolar bekliyorlar. Madem bu işi yapamayacaksınız bırakın gidin çok çalışmak isteyen insan var dışarıda, ekmek parası için çabalayan siz aldığını paranın hakkını veremeyen kuruluş olarak çalışmayı tercih edin. Ankara Cevizlidere ve Aras Kargo müşteri hizmetleri kargomu teslim etmezseniz sizi dava edeceğim!

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba, Konu birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön