22 Ekim 2016 #6755050

Aras Kargo Çalışanları Saygısız

Bir siteden sipariş verdiğim ürün için adres değişikliği talebinde bulunmama rağmen, beni arayıp eski adresimden bahsedip 'evde misiniz' diye sorduklarında, adres değişikliği yaptığımı söyledim. O tarafa biz bakmıyoruz deyip, alaycı bir tonla yarın gelebilir iyi günler deyip telefonu yüzüme kapattılar. Bugünde SMS geldi hiç gelmedikleri adresimde bana ulaşamamışlar. Bir de telefon vermişler, bilgi için arayacakmışım.


Aradığım telefon sürekli meşgul. Yoğunluktan olmadığını biliyorum, çünkü bilerek telefonu ya açık bırakıyor, ya da meşgule düşürüyorlar sürekli olarak bir şekilde. Çünkü ben daha önceleri de çok aradım her zaman böyle. Bir kere ulaşabilmiş değilim. Aras Kargo kesinlikle kurumsal değil. Siz müşteriye böyle davranın diye mi eğitim veriyorsunuz bunlara? Ne biçim çalışma şekliniz var?

Pera 50 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön