18 Eylül
#12621549

Aras Kargo Çalışanının Keyfiyeti!

Aras Kargo Balıkesir Bengi şubesi dağıtıma çıkan personel, daireye bırakmak yerine site girişine kargoyu bırakmak istiyor, daireye götürmesi söylenince de keyfi bir şekilde o zaman yarın getiririm deyip gidiyor. Şube yetkilisine konu intikal edince de o da yarın bırakırız zaten bir daha getirme mecburiyetimiz de yok adreste bulamadık der bekletiriz diyor.


Yine Aras Kargo ile bu sıkıntıyı daha önce de yaşadım ve aynı konu ile ilgili sitede şikayetim mevcut ama diğer firma ile ilgili diğer şikayetlere bakınca genel olarak Aras Kargo'nun çalışanlarına böyle bir rahatlık verdiği, "adrese geldik yoktunuz" yazın geçin dediği ortada. Çalışanların bunu dile getirmedeki rahatlıkları da bu konunun firma politikası olarak uygulandığı ve kargo sahiplerine zerre değer verilmediğinin kanıtı.


Konuyu müşteri hizmetlerine de ilettim ve şikayet oluşturdular. Verilen reaksiyon ve mağduriyet derecemi bu şikayetin içinde güncelleyeceğim ama pek bir beklentim yok.


Elektronik Ticaret sitelerinde alıcılara kargo firması seçme hakkı verilmemesi nedeniyle bu kadar sorumsuz bir şekilde davranan kişilerle muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Sırf internetten alışveriş yaptığımız için, kişisel olarak zaten yanından geçmeyeceğimiz firmalar tarafından asabımız bozuluyor.

Ali Ali 668 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali18 Eylül

    Sorumsuz firmadan da istirhamım madem kamu lojmanlarına personelinizi kapıdan dönecek şekilde talimatlandırıyorsunuz, bu politikanızı internet sitesi veya şubelerinize açık açık yazın 

  • Ali18 Eylül

    İkinci gün geçti halen kargom yok. Müşteri hizmetlerinin de bir şey becerebildiği yok ben aradıkça kayıt oluşturuyorlar. Kayıt olışturuyorlar mı o da şüpheli gerçi. Kargo dağıtıcı personel getirmek istemiyor diye iki gündür kaegom gelmiyor ve sorumsuz firma hiçbir şey yapamıyor. Bundan sonra internetten alışveriş yaparken önce satıcıya hangi kargoyla çalıştığını soracağım.

  • Ali18 Eylül

    Ne arayan var ne de soran. Aras Kargo hizmet kalite standardı: Müşteriysen  bekleyeceksin.

Ziyaretçi Yorumları