02 Kasım 2015

Aras Kargo Çalışan Bilgisizliği ve Yanlış Bilgi

Gönderi No.: ıs766530 cuma günü kargoya verilen paketim cumartesi elinizde olur dedikleri halde cumartesi kargo bana ulaşmadı ve aciliyeti olan bir paketti. Bilseydim başka bir kargo şirketi tercih ederdim. Ayrıca Vodafone freezone indirimi için cep numarası ile şifre vermemize rağmen çalışan kişi böyle bir kampanyanın olmadığını söyledi. İnternetteki kampanya yazısını ve mesajı göstermemize rağmen indirim uygulanmadı.

Gönderilen paket tartılmadan fiyatlandırma yapıldı. Neye dayanarak fiyatlandırma yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Çalışanlar kampanyadan habersiz insanları yanıltıyorlar. Tartmadan ücretlendirme yapılıyor ve yanlış bilgi veriliyor.

Pelin 230 Okunma

Cevaplar

  • Pelin17 Kasım 2015

    Bu konu hakkında hiçbir geri dönüş olmadı arayıp bir açıklama yapılabilirdi. Gerekli araştırmalar yapıldıysa eğer doğru bilgiyi aktarmanız gerekmez mi? Sadece araştırmalar yapıldı aksiyon alındı mesajı yeterli olmuyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Kasım 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön