10 Nisan 2013

Aras Kargo Bu Kadar Geç Teslimat Hayatta Görmedim!

Aras kargoya dün aksam saatlerinde kargoyu verdim ve denizliden verdim antalya arası 3 saat. kargo sabah 9 da melteme inmiş. adliyeye gitmesi gereken kargo meltemden hala gitmemiş. ve 3 kez aramama rağmen sürekli aciliyeti bildireceğiz diyorlar.


Bugün 5e kadar başlamazsa 1 ay geç işe başlamama neden olacak sözde önem taşıyorlar bu mu aras kargonun önemi. bir daha aras kargo ile iş yapmam ilgi 0. kargom sabah 9 dan beri yarım saat bile sürmeyen yolu gidip veremiyor kargoyu. sözde acil posta.

İsmail 43 Okunma

Cevaplar

  • İsmail12 Nisan 2013

    evet kargo mesai bitimine yarım saat kala 3 defa arayıp yeter artık dememle birlikte teslim edildi sayın müşteri temsilcisi. bana kargonun öğleden önce orada olacağı söylenmişti mantıkende öyle olması gerekiyor zaten 9 dan saat 16:40 a kadar şubenizden çıkmıyor kargo "Önem Taşır" sloganı bu mu olsa gerek sizin için. bu belki de orada çalışan kişilerin suçudur oyalanıyor olabilirler bunun hakkında gerekli işlemleri yapmalısınız tekrar aras kargo ile iş yapmam belki yapmayın diye düşüneceksiniz ama bir bir olur bir an da bakmışsınız bir sürü şikayet almışsınız. 3. defa arayıp yeter dememiş olsam kargom hala meltem şubesinde tozlanmakta olacaktı.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

    merhaba, konu tarafımıza da yansımış olupi müşterimize teslimatı sürsi ile ilgili bilgi verilmiş ve ilgili kargo hedeflenen teslimat tarihinde teslim edilmştir. saygılaırmızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön