12 Ekim 2016

Aras Kargo Bu İşi Gerçekten Yapamıyor!

Büyük bir tesadüf eseri hatta kötü bir şans eseri diyebilirim, internet üzerinden aldığım 4 değişik üründe Aras Kargo ile gönderildi. 4 üründe İstanbul içerisinden gönderilmesine rağmen teslimat süreleri 3 gün 3 gün ve 5 gün olmak üzere bir dünya rekoru kırıldı. (bu arada tane ürün 3 gündür yolda ve hala gelmedi)

Her seferinde kargonuz yanlış şubeye gitmiş bahanesini söylüyorlar, tabi şubeye telefonla ulaşmayı başarabilirseniz bunu öğreniyorsunuz, çünkü telefonla şubeye ulaşıp bu bilgiyi almak öyle kolay bir şey değil çelik gibi sinirlere ve peygamber sabrına sahip olmanız gerekiyor.

Bence tam bir iş bilmezlik örneği söz konusu, Aras Kargo bu derece hatalı yavaş çalıştığı için Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeli. Hatta adını değiştirip "kaplumbağa kargo" yapmalı, bunu en sonuna kadar hak ediyorlar.

Tuncay 180 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Ekim 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön