01 Şubat 2014 #2270250

Aras Kargo Bu Çalışanlar Sizin Sonunuzu Getirecek!

İstanbul'dan aldığım bir ürünü Yalova'ya kapıda ödeme 1 gün süreyle istediğim paket ertesi sabah 08:48 Yalova Mimoza Aras Kargo şubesine gelmesine rağmen 20 km'lik mesafeyi siparişten iki gün geçmesine rağmen hala getirmediler.


Çağrı merkezine Hale, Jale, ince sesli bayanları doldurmuşlar eyvallahta şikayet için aradığında da kimi bulacaksın hak getire!


Bursa bölgede bayan bir arkadaş efendim Yalova'yı şubeyi arayacağım döneceğim konuşma saat 11:33'te 15 dakika sonra aradığımda bayan yemeğe gitti!


Hey! Aras Kargo'nun sahibi; Ya hizmeti adam gibi yaptır yada insanlarla dalga geçmeyin ama hata sizin gibilere iş verende! Unutmadam 50 kez senin müdürlüklerini aradım ama adam gibi çalışan
elamanın yok!

Ercan 36 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön