02 Mayıs 2014

Aras Kargo Bölge Müdürlüğü Hasar Tazmini Yapmıyor 11 Ay Oldu!

18.06.2013 tarihli NS853651 takip no'lu kargomu samsun Aras Kargo İlkadım şubesinden Sinop Ersin İ. adına gönderdim. Kargom yolda taşıma esnasında kullanılamayacak hale gelmiş ve Sinop şubeden zarar tespit tutanağı tutulmuş ve teslim alınmamış.

Kargom geriye geldi kargodaki ürün değeri olan 80 tl değerindeki faturamı İlkadım şubesine tekrar verdim ilkadım şubesi faturamı kaybetmiş ve hiçbir işlem yapmamış. Tekrar faturayı verdim konuyu Karadeniz Bölge Müdürlüğüne iletim bilgilerimi aldılar.

Bir ay sonra tekrar Bölge müdürlüğünü aradım tekrar geçiştirdiler. Anlayacağınız bu tarihe kadar bir muhatap bulamadım. Bana zarar tespit tutanağını da vermiyorlar ki başımın çaresine bakayım.

Adem 241 Okunma

Cevaplar

  • Adem06 Mayıs 2014

    aras kargonun karadeniz bolge müdürlügü çok sorumsus işyerime sadece 10 dakika uzaklıkta ama bir türlü sonuç alamadım uzakta olanları düşünemiyorum

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön