31 Ağustos 2016

Aras Kargo Bilgim Dahili Dışında Kargom İmhaya Yollandı

İstanbul Köyiçi Şubesinin yaptığı skandalın faturasını bana kesmeye çalışan bir kargo şirketi. Kargon iade olmadığı halde iade faturası kesip bana tekrar yollayan ama benim elime ulaşmayan ve haberim olmayan kargomu Bursa'ya imha için yolladılar "geri çıkarın kargomu benim bilgim dahili dışında" dediğimde ise "kargo gidiş geliş ücreti size kesilecek" dediler. 15 gün oldu kargom hala iletilmedi ve 10 gündür şikayet formu açıyorlar "dönüş yapılacak, aciliyetini bildirdik" diyorlar 10 gündür bu skandalın bitmesi için aramalarını bekliyorum, her aradığımda yeni bir kayıt açılıyor fakat geri dönüş olmuyor.

Köyiçi Şubesinde bir muhatap zaten bulamıyorsunuz, telefonlar açılmıyor ve kaza bela açarlarsa da telefonun şarjı bitiyor "yarım saat sonra arayın" diyorlar. Ben böyle lakayt ve sorumsuz bir firma daha görmedim.

Ecem 92 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön