18 Şubat 2016

Aras Kargo Bilgilendirme Yok!

Aras Kargo Gümüşhane Kelkit şubesinden çalışanlar Şiran ilçesine kargomu getirdiler. Getirmeden önce mesajla bilgilendirme yok, sadece gelmeden on dakika önce aradılar. Eve geldiler fakat bana daha önceden kargomun ne zaman geleceğine dair bilgilendirme mesajı gelmediği için para çekmemiştim. Kapıya geldi bir çalışan.

Yanımda o kadar para olmadığını, eğer pos cihazları varsa karttan çekmelerini söyledim. Pos cihazının olmadığını söyledi ve bende ATM'nin evime uzaklığının kendi aracım ile 2 dk olduğunu, kendilerinin aşağıda arabada beklediği sırada ben hemen çekip geleceğimi söyledim, fakat çok 2 dk. bekleyecek vakitleri olmadığını öğrendim. Yinede paramı çektim ve aracımla 15-20 dk. İlçede aradım fakat bulamadım. 2 dk yüzünden kargom tekrar İstanbul'a gitti ve 5-6 gün sonra tekrar geldi. Tabi yine bilgilendirme mesajı yok.

Aziz 50 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Şubat 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön