13 Şubat
Yorum Yap
#11579533

Aras Kargo "Bilgi Vermeden İade Yaptılar"!

9062654300246 takip numaralı gönderimi, Aras Kargo tarafıma ulaştırmadan geri iade ettiğini söylüyor. Ne kapıma gelen oldu, ne de arayan. Bana 2 mesaj gönderildi. Her iki mesajda da gün içerisinde kargo adresinize getirilecektir denmektedir. Bugün (12 Şubat) Aras Kargo Ankara mobilyacılar şubesine uğradığımda geri iade ettik dediler. Anladığım kadarıyla Aras Kargo ya da Mobilyacılar şubesi sıkıntılı bir firma. Kapıma gelmediler. Gelmiş olsalar bir not bırakırlar, bir mesaj atarlardı. Bizde evde beklemez paşa paşa gider kargo şubesinden alırdık. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Raci Raci 1.207 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Raci'nin Teşekkür Mesajı13 Şubat

    9062655236201 takip no... İle firma yeniden gönderim yapmıştır. İstanbul Aras Kargo dan hülya hanım tarafımı artmıştır. İlgileri için teşekkür ederim. Yalnız Ankara mobilyacılar şubeniz in ikazı yapılması gerekmektedir.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları