Aras Kargo Bilgi Verilmeden İade

Melike Melike4 gün önce

13/05/2020 Tarihinde yola çıkan kargom 20/05/2020 de dağıtıma çıkarıldı dağıtıma çıkaran kurye adresim olan ve kargonun üzerinde de doğru bir şekilde yazan Cumhuriyet Cad:188 i 18 olarak görüp kargoyu yanlış adres diyerek şubeye geri götürdü, bu süreçte de bana yarın başka arkadaş dağıtıma çıkaracak diyerek telefonla bilgi verdi. 21/05/2020 de kargo dağıtıma çıkmayınca 22/05/2020 de kendim şubeye giderek elden almak istediğimi söyledim. Şube personeli kargonun palet içerisinde olduğunu bayramda dağıtım yapacaklarını ve şu an onu bulamayacağını söyledi. Bugün 23/05/2020 de kargom bilgi verilmeden iadeye girildi. Görüşmek için şubeye gittiğimde ve bir yetkili istediğimde ise güvenlik içeriye almadı. Kargomun ivedilikle tekrar bana yönlendirilmesini talep ediyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Aydın 4 gün önce  

  Aynısı bana oldu. Aras Kargo Fenerbahçe şubesi önce adres yanlış yazdı, hiç gelmeden. Ertesi gün de yalan beyanla alıcı kabul etmedi yazmış. Utanmadan geri gönderecekler. Dünaynın en kötü kargo firması.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Turgay 2 gün önce  

  Daha geçen hafta aynısı banada oldu Bursa arabayatağı şubesi dağıtıma çıkarmadan alıcı kargoyu kabul etmiyor notuyla geri iade etti kargo ücretini ödediğim halde bu yapılıyor genel müdürlüklerinden şikayet oluşturdum bir sonuç çıkmadı

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler