18 Ekim 2017
Yorum Yap
#9701941

Aras Kargo Bilecik Şubesi Çalışanlarının Kaba Tavırları!

Vermiş olduğum sipariş neticesinde taşınma durumunda olduğumuz için adresimde bulunamadığım için kargo şubeye dönmüştü. İkinci gün şube tarafından arandım ama aramaya yetişemedim geri aradığım da da açmadılar. Daha sonra sistemden kargonun durumuna baktığımda "alıcı kargoyu kabul etmiyor" yazdıklarını gördüm ve şubeyi aradım. Bu sefer açtılar ve kargoyu alacağımı 3 gün bekleme süremin dolmadığını belirttim. Karşılığında şube çalışanı firmanın sahibi edasıyla bana ertesi sabah almamı yoksa iadeye gideceğini söyledi.


Bende firmanın müşteri hizmetlerini aradım ve kargonun bekletilmesi gerektiğini, bunun hakkım olduğunu söyledim. Bu şekilde kargom bekledi ve şubeden aldık. İki gün sonra başka bir kargom gelecekti ve sabah arandım ve yine aynı şube çalışanı bana adresimin hatalı olduğunu ve kargomu şubeden almamı yine aynı patron üslubuyla söyledi. Gerçek su ki adreste bir hata yoktu!

Hatice Hatice 122 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Ekim 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler